facebook
menu

Neutrácejte za odpad, kupujte kvalitní, lokální jídlo bez obalu, na váhu. Berte si tolik, kolik spotřebujete. A šetřete s námi peníze i prostředí.

jídlo bez obalu, zero waste, bez odpadu, BIO, ekologie, EKO

Aktuální sortiment a ceník
Vařme v cukuletu
Přečetli jsme za Vás (mix ZW, EKO, Bea a my)
Jak zbavit domácnost zbytečných odpadů
Doporučujeme v našem okolí
 

Ceník a sortiment

co a za kolik

Vážení bezlepkoví zákazníci,
vzhledem k opakovaným nepředvídatelným situacím ze strany dodavatele pozastavujeme dodávky bezlepkového pečiva. Nebudeme nabízet bezlepkové pečivo až do odvolání, resp. nalezení jiného dodavatele.
V Bez Obalu je však stále v nabídce množství bezlepkových surovin v části Bezlepkový ostrov, jak na pečení, tak i na vaření. Z drobných bezlepkových pochutin budou stále k dispozici bezlepkové oříškové sušenky z Pekárny na kopci a bezlepkové hrudky a perníčky z Biopekárny Zemanka.

Děkujeme za pochopení.

Nejvíce Vás zajímá ceník našeho bezobalového potravinového sortimentu, níže k dispozici. V prvním Ceníku naleznete potraviny na váhu, ve druhém ostatní sortiment (drogerie, kosmetika, domácí potřeby, potřeby osobního rázu):

Ceník bezobalového sortimentu

Ceník ostatního zboží

Zboží Vás zaujalo a nejste z Prostějova a okolí? Volejte 734 607 183, domluvíme se na zaslání zboží způsobem co nejšetrnějším k přírodě. 

Zákazníkům našeho kamenného obchodu nabízíme službu vychystání zboží na požadovaný čas, ponecháte-li u nás nákupní seznam a obaly. 

Pokud byste rádi podarovali své blízké, využijte naše dárkové poukázky, zkratku ke kvalitním potravinám.